İBB Atatürk Kitaplığı

Verimlilik Ödülleri 2015

2015.06.08

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmaları kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” vermektedir.

İlki 2014 yılında verilen Verimlilik Proje Ödüllerinin bu yıl ikincisi 27 Nisan günü Ankara Ticaret Odası Congresium Kongre Merkezi ana salonunda yapıldı.

Verimlilik Proje Ödülleri Mikro İşletmeler, Küçük İşletmeler, Orta Büyüklükteki İşletmeler, Büyük İşletmeler ve Kamu Kurumları olmak üzere beş kategoride verildi.

Ödül törenine Bakan yardımcısı Prof. Dr. Davut KAVRANOĞLU, Bakanlık Müsteşarı Prof. Dr. Ersan ASLAN ve Verimlilik Genel Müdürü Anıl YILMAZ katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü “İBB Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü'nde Bulunan Osmanlı Dönemi Nadir Eserlerin Kataloglanması, Dijital Ortama Aktarılması ve Elektronik Ortamda Kullanıma Sunulması” adlı projesi kamu kurumları kategorisinde “TEŞVİK ÖDÜLÜ” kazandı.

Proje Ödül Törenine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kütüphane ve Müzeler Müdürü Ramazan MİNDER ve proje ekibi katıldı. Ödülü, Ramazan MİNDER Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut KAVRANOĞLU’ ndan aldı.

Arşiv

Adres: Miralay Şefik Bey Sok. No: 6  Taksim, Beyoğlu - İstanbul
Telefon: 0(212) 249 95 65  -  0(212) 249 09 45
E-Mail: kutuphanemuzeler@ibb.gov.tr

Twitter
Instagram 
Facebook

 

© 2013 İstanbul. Her hakkı mahfuzdur. İbb Taksim Atatürk Kitaplığı