İBB Atatürk Kitaplığı

ELEKTRONİK KAYNAKLAR

2020.08.04

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü'nde Sayısal Kitap online veritabanı deneme sürümü olarak hizmete açılmıştır. Müdürlüğümüze bağlı tüm kütüphanelerde İBB-Wifi ile internete giriş yapan kullanıcılar bu sistemden rahatlıkla faydalanabileceklerdir.

Veritabanına erişmek için tıklayınız.

Sayısal Kitap

İçeriğinde; Alis, Alef, Ankara Üniversitesi, Arkeoloji ve Sanat, Bulut, Ceres, Evrensel, Edebi Şeyler, Ege yayıncılık, Ege Üniversitesi, Galeri Nev, Günışığı, Homer Yayınevi, Bilgi Üniversitesi,  İş Bankası, İzmir BB, Kırmızı Kedi, Kafekültür, Logos, Nesin Yayınevi, Notos, Kaynak Yayınları, Sadberk Hanım müzesi, Selenge, Sosyal Araştırmalar Vakfı,  Maya, Optimist ,Öteki, Ötüken Neşriyat, Pusula, Tekir, Varlık, Yem Yayınevi, Yordam Kitap, Zoe gibi seçkin yayınevlerinin elektronik kitapları bulunmaktadır
Akbank Sanat Yayınları, ART Unlimited Sanat Dergisi, Kültürel Mirası Koruma Derneği Yayınları, Bikepedia Dergisi, Tarih ve Teknoloji Dergisi ve  Tema Vakfı e-kitapları da açık erişim olarak kullanıma sunulmuştur.
Notos dergisinin tüm sayıları, Varlık Dergisi, Bilim ve Ütopya, Sinefilozofi Dergisi, Duvar dergisi ve Terakki Vakfı Okulları’nın dergileri de platformumuzda mevcuttur.

Tanıtım broşürüne erişmek için tıklayınız.

Arşiv

Adres: Miralay Şefik Bey Sok. No: 6  Taksim, Beyoğlu - İstanbul
Telefon: 0(212) 249 95 65  -  0(212) 249 09 45
E-Mail: kutuphanemuzeler@ibb.gov.tr

Twitter
Instagram 
Facebook

 

 

 
© 2013 İstanbul. Her hakkı mahfuzdur. İbb Taksim Atatürk Kitaplığı